Kelimeler hakkında/ iletişim

Bu sitedeki bütün görseller/kelimeler instagram veya tumblr sayfalarından alınmıştır. Görseller üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmamış olup, kaynağı çoğunlukla resim üzerinde belirtilmiş veya linkten ulaşarak asıl kaynağna ulaşabilirsiniz.

Sitenin amacı siz değerli İngilizce öğrenen adaylarımıza faydalı olmaktır. Bir çok farklı instagram ve tumblr hesabından aldığımız içerikleri otomatik olarak paylaştık. Bu içerikler bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ediyorsanız sürekli karşınıza çıkacaktır. Böylece sürekli yeni ve farklı kelimeleri göreceksiniz. (Bu siteyi 2015 2017 yılları arasında adanada olduğu zamanlarda açmıştım)

 

Hakkımızda:

Şişli’de ingilizce özel derste farklı bir bakış açısı ile Callan Method Uzmanı Harun güçlü tarafından sağlanmaktadır. Harunguclu blogumudan gerekli bütün bilgiye ve onlarca yazılarıma ulaşabilirsin

Şişli İngilizce Özel ders

Merhaba… Ben Harun Güçlü

Callan Method yönteminin uzman eğitmeniyim

İngilizce özel ders sürecinizde sizlere birebir profesyonel çözümler sunuyorum.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için harunguclu blogumu ziyaret edebilir iletişim bilgilerime erişebilirsiniz..

Bu blogu siz değerli öğrenci adaylarımız için oluşturdum. Şu sıralar Şişlide ve civarı semtlerde ingilizce özel ders veriyorum. Kelimeler blogunu sevdiğinizi umuyor ve tüm öğrenci adaylarımıza başarılar diliyorum.

(Blog hostinger’in ücretsiz host hizmetinde barındırılmaktadır)

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.